Sitemizi kullanarak çerez kullanım ve gizlilik koşullarını kabul etmiş sayılmaktasınız. 

Agentis Hakkında

Rolantis Bilişim Teknolojileri Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti

Aynı dili konuşuyoruz

Sezona yetişmeyen uzun geliştirme süreçleri, proje tesliminde tatsız sürprizler, bir türlü tamamlanamayan entegrasyonlar, mobil uyumluluk problemleri, sezonsal yüksek trafiğe hazır olmayan altyapılar...


Turizm sektöründe online olmanın tüm zorluklarını iyi biliyor Agentis'i bu yüzden geliştirerek güçlü, çok yönlü, geliştirilebilir ve güvenli bir altyapıya ne alacağınızı önceden bilerek ve saatler içinde sahip olabilmenizi sağlıyoruz. Üstelik online yaşamanızın boyunca altyapıdan güvenliğe, teknik destekten aylık düzenli güncellemelere partneriniz oluyor, biz sıkıcı teknik konularla ilgilenirken sizin işinize konsantre olmanızı sağlıyoruz.


Rolantis Bilişim Teknolojileri Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti. Türsab A sınıfı seyahat acentesidir.
Bulut eTurizm Platformu: Agentis

Agentis'in yenilikçi üyelik modeli, yüksek ilk yatırım maliyetlerine katlanmadan saatler içerisinde online olabilmenizi, online varlığınız büyüdükçe sizinle birlikte büyüyerek işletim giderlerinizi düşürmenizi sağlar.


Agentis kullanıcıları sunucularının durumu, talihsiz kazalar, saldırılar yeni keşfedilen güvenlik açıklarından dolayı endişe etmek zorunda kalmadan kolay kullanımlı yönetim paneline dünyanın herhangi bir yerinden, web sayfası görüntüleyebilen herhangi bir cihazla ulaşarak iş akışlarını ve rezervasyon süreçlerini yönetebilir.


Agentis kullanıcıları basit günlük turlardan karmaşık çoklu GDS entegrasyonlarına kadar pek çok alanda online yaşamlarını genişletebilir, özel uygulamalar ve arayüzler ile rakiplerinden sıyrılabilir. 

TURİZM İÇİN OPTİMİZE

BULUT MİMARİSİ

Uzun sorgu süreleri, büyük ve kaliteli medyalar, sezona ve kampanyalara bağlı bir anda yükselen anlık trafik turizm sektöründe her zaman problemdi, şimdiye kadar. Agentis'in bulut mimarisi talebe göre genişleyebilen altyapılar, dağınık sunucu yapısı ve optimizasyon araçları online başarımınızı arttırıyor.

Esnek, geliştirilebilir, optimize platform


KARMAŞIK SÜREÇLERE

AKILLI VE YARATICI ÇÖZÜMLER

Karmaşık turizm süreçlerine karşı pratik çözümler sunuyor, akıllı rezervasyon motorlarımızı 20'den fazla ürün grubunu daha kolaya satabilmeniz için sürekli geliştiriyoruz.

Karmaşık aksiyonlar, dijital kampanyalar, entegrasyonlar

 

 

FARKLI FİKİRLERE

ÖZEL ÇÖZÜMLER

Agentis'in özelleştirilebilir ve modüler yapısı yenilikçi fikirlerinize hayat vermek için size özel modüllere, farklı ve çarpıcı tasarımları hatta işinizi kolaylaştıran 3. parti servislere izin veriyor, ihtiyaçlarınıza göre sizin için özelleştiriliyor.

Özel tasarımlar, ek uygulamalar, pazarlama araçları


İşinizi Büyüten

Entegrasyonlar

İster ürün gamınızı partner ürünleriyle geliştirin isterseniz de kendi ürünlerinizi Agentis Pazaryeri ve Gidello üzerinden diğer acenteler ile paylaşın, Agentis'in geniş entegrasyon olanakları işinizi büyütmek için yanınızda

GDS Entegrasyonları, kanal yöneticisi, b2b

 
ÖZELLİKLER

1997'den bu yana dijital ile birlikte büyüyoruz

Gelişmiş Mobil ve Web Uygulamaları
Modern arayüzler, güçlü altyapılar
Pazaryerleri ve Eticaret
Karmaşık yapılara basit çözümler
B2B Altyapıları
Sipariş, iş birliği ve tedarik sistemleri
Dinamik Paketleme
Verimli, hızlı, ekonomik tur planlayıcı
Biletleme ve OTA Entegrasyonları
Uçak, otel ve diğer entegrasyonlar
XML / API Çözümleri
Bayilik ve alt acentelik sistemleri
Yönetimsel Uygulamalar
İş akış yönetimi ve raporlar...
İçerik Üretim ve Yönetimi
Editöryal ve yaratıcı hizmetler...
Dijital Pazarlama
Yenilikçi pazarlama metodları


2014 yılından bu yana seyahat acentelerini bir araya getirmek vizyonuyla yoluna devam eden Turizm Pazaryeri Gidello, online seyehat acenteleri için alternatif bir pazarlama kanalı olarak çalışıyor.


Agentis ve Gidello arasındaki entegrasyon ise Agentis kullanıcılarının hiç bir ek maliyetle karşılaşmadan ürünlerini Gidello üzerinden yeni müşterileri ile paylaşmalarını sağlıyor.


Agentis'te kayıtlı hizmetlerinizin Gidello'da yer alması için yapmanız gereken tek şey ürün girişini tamamladıktan sonra bize ulaşmak.
www.gidello.com
Tasarım ve içerikleriyle farklılaşan mutlu Agentis kullanıcıları

DEMO İSTEYİN   |   FİYATLARI İNCELEYİN
WhatsApp